“Oma Silmaga ” on Raplamaa lastele ja noortele suunatud kujutava kunsti konkurss, mida Kehtna Kunstide Kool korraldab juba 17 aastat. Igal aastal on olnud erinevad teemad, mida lapsed koos juhendajatega lahkavad ja alati sisukaid ja kauneid kunstitöid loovad.
Konkursist võtavad osa Raplama kunstikoolide ja põhikoolide õpilased. Igal aastal koostatakse ka valiknäitus, mis rändab mööda Raplamaad. Algab Kehtna Kunstide Koolist, juuni algusest saab näitust näha Rapla Riigimaja galeriis. Sügisest aga Märjamaal, Kohilas, Järvakandis – kohtades, kust lapsed konkursist osa võtavad. Näituse võite ka enda juurde kutsuda.

Meid toetavad konkursi läbiviimisel toe ja abiga Ene ja Peeter Padrik, Kehtna Mõisa OÜ, Eesti Kultuurkapital, Raplamaa Omavalitsuste Liit.

oma silmaga 2019 juhend

Oma silmaga läbi aegade